Księgowość

KSIĘGOWOŚĆ NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Usługi księgowe

Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorców. Rozliczamy wszystkie formy działalności gospodarczej pod względem księgowym i podatkowym. Prowadzimy obsługę kadrową pracowników zatrudnionych na umowach o pracę i umowach zlecenia oraz sprawy związane ze składkami do ZUS. Zajmujemy się wyprowadzaniem zaległości księgowych i podatkowych.

Reprezentujemy naszych klientów przed urzędami w trakcie kontroli podatkowych. Sporządzamy sprawozdania sprawozdania finansowe do KRS oraz wnioski niezbędne do uzyskania dofinansowań z UE i kredytów bankowych.

O nas

Andrzej Sadowski – założyciel Biura Rachunkowego legitymuje się dwudziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości na stanowiskach kierowniczych w księgowości różnych przedsiębiorstw. Warto dodać, że w latach 2004-2013 pełnił funkcję biegłego sądowego w zakresie rachunkowości i podatków przy Sądzie Okręgowym w Lublinie. Jako wieloletni główny księgowy posiada wiedzę niezbędną do prowadzenia rozliczeń rachunkowo-podatkowych. .

Profesjonalne podejście do spraw księgowych wynika z dużego doświadczenia popartego wiedza merytoryczną i praktyczną. Minimalny staż personelu biura wynosi 10 lat.

Misja

Preferujemy nowoczesne rozwiązania systemowe umożliwiające uzyskanie pełnych i kompletnych informacji w danym momencie, dlatego bazujemy na systemie Raks SQL umożliwiającym wygenerowanie wielu raportów i sprawozdań. Prowadząc księgowości w obecnym czasie stosujemy nowoczesne rozwiązania, umożliwiające w krótkim czasie uzyskanie wymaganych danych finansowych sytuacji finansowej.

Kładziemy nacisk na terminowość i precyzje podawanych informacji ze względu, że rola finansów dla każdego przedsiębiorcy jest ważna. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań skracamy czas oczekiwania naszych klientów na niezbędne informacje.

Wizja

Celem naszej działalności jest zapewnienie maximum bezpieczeństwa i komfortu w aspekcie podatkowo-księgowym. Wiemy jak ważną rolę w funkcjonowaniu osób prowadzących działalność odgrywają podatki i finanse, dlatego z najwyższą starannością podchodzimy do usług świadczonych na rzecz każdego z naszych klientów. Na bieżąco dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Odciążamy tym samym osoby prowadzące działalność umożliwiając im skupienie się na prowadzeniu interesów. Na podstawie cyklicznie prowadzonych analiz tworzymy prognozy finansowe umożliwiające z wyprzedzeniem przewidzieć ewentualne wydatki i zarezerwować niezbędne środki.